Badania psychologiczne i lekarskie

Jeśli chcesz podjąć się szkolenia u nas, pamiętaj, że ustawowo niezbędnym jest przejście przez szereg badań sprawdzających stan zdrowia fizycznego i psychicznego kursantów. Wiemy, jak nieprzyjemnym potrafi być umawianie wizyty czy czekanie w kolejce do lekarza, więc wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych i obecnych kursantów. 

Owocem naszych starań jest stała współpracuja z lekarzem psychologiem, który przeprowadza dla naszych kursantów badania psychologiczne na miejscu, w naszym ośrodku szkoleniowym. Psycholog mgr Artur Kolańczyk chętnie wykona badanie psychologiczne dla Ciebie, abyś nie musiał jeździć po mieście i załatwiać tego samodzielnie, czekając na swoją kolej. Wystarczy, że pojawisz się w naszej placówce w wymienionych poniżej terminach, a do badania będziesz mógł podejść od ręki.

Psycholog w naszym ośrodku przyjmuje w dniach:

Poniedziałek
Środa

16:00 - 17:00
13:30 - 14:30

Badania psychologiczne oferowane przez naszego psychologa obejmują ofertę badań niezbędnych do:

  • podwyższenia kategorii prawa jazdy
  • pracy jako kierowca zawodowy
  • kierowania pojazdów uprzywilejowanych
  • kierowania i obsługi wózków widłowych
  • kierowania pojazdów służbowych
  • odzyskania uprawnień w przypadku utraty prawa jazdy

Pamiętaj również, że badania psychologiczne to nie koniec - należy jeszcze posiadać pozytywny werdykt badań lekarskich. Takie testy można przejść w dowolnej placówce medycznej, położonej w pobliżu naszej autoszkoły. Dla usprawnienia procesu lepiej jest przejść przez badania psychologiczne, a następnie przeprowadzić badania lekarskie.


NAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 105 747
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź