Prawo jazdy kat. C1, C, C1+E, C+E

Prawo Jazdy w mieście Łódź na ciężarówkę kat. C oraz C+E tylko w OCKKT . Najlepsza Nauka Jazdy w mieście Łódź.


Chcesz zostać kierowcą TIR-a Nauka Jazdy w OCKKT  w naszym mieście Łódź pozwoli Ci zdobyć wymarzone Prawo Jazdy Kat. C

 
 

W naszym Ośrodku Szkolenia płacąc za kurs otrzymujesz pełne 50 godzin profesjonalnego szkolenia. Nikt nie jeździ z Tobą załatwiać swoich spraw, nie zaczyna jazd 5 minut po czasie i nie kończy 5 minut przed czasem.

Nasi wyselekcjonowani instruktorzy czekają na Ciebie aby dać Ci możliwość zdobycia ciekawego zawodu kierowcy.

Chcesz zdać egzamin za pierwszym razem? Przyjdź do nas.

 
 
 
Absolwenci naszych kursów zdają egzaminy zazwyczaj za pierwszym podejściem, więc możesz być pewny, że z odrobiną zaangażowania w naukę ze swojej strony zaliczysz egzaminy śpiewająco!

WAŻNE!

Aby przystąpić do egzaminu państwowego praktycznego na kat. C i C+E, należy najpierw wyjeździć wszystkie 45 godzin z kursu łączonego C i C+E, a dopiero później zapisać się na egzaminy z kategorii C i C+E.

Cena naszego profesjonalnego szkolenia to jedynie 2300zł. Za tą kwotę zostaniesz profesjonalnie przygotowany do Egzaminu Państwowego.

Jazdy dodatkowe:

          kat. C - jedna godzina 100 zł

          kat. CE - jedna godzina 110 zł           


Szkolenie na kat. C+E  kosztuje 2400 zł.


W naszej placówce jest możliwość zrobienia kursu łączonego na kat. C oraz C+E w cenie promocyjnej 3900 zł. ( oszczędzasz 700 zł. ) Aby przystąpić do tego kursu należy najpierw zrobić badania lekarskie i psychologiczne ( można to zrobić u nas ). Następnie uczymy się teorii, jednocześnie przystępujemy do nauki praktycznej skróconej do 45 godzin. Dopiero po wyjeżdżeniu wszystkich 45 godzin przystępujemy do egzaminu teoretycznego państwowego.

Dokładny program szkoleniowy można znaleźć tutaj ->
program_prawojazdy.pdf

Podstawy prawne dotyczące procesu wydania praw jazdy znajdują się w dokumentach wymienionych poniżej:

  • Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2017 r. poz. 978, z późn. zm.),

  • Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 24 lutego 2016 r. w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami  (Dz. U. poz. 231 i 2252),

  • Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 20 maja 2016 r. w sprawie wzorów dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami (Dz. U. poz. 702).
 
 

NAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 105 747
biuro@ockkt.pl
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź