Łódź jest niezłym miejscem na kurs instruktorów nauki jazdy. W Łodzi organizujemy najlepszy kurs Instruktor Nauki Jazdy. Łódź to centrum Polski – każdy ma do nas blisko.


O wysokiej jakości naszych szkoleń moglibyśmy dużo mówić. Po co jednak mamy się rozpisywać. Wystarczy, że podzielimy się z Wami efektami naszej profesjonalnej pracy.

Jak już kiedyś pisaliśmy 100% zdawalności w roku 2011 to żaden problem dla naszych słuchaczy a teraz rok 2012 a może sama końcówka

Egzamin instruktorski który odbył się 30.11.2012r zakończył się 100% zdawalnością naszych kursantów w zakresie kat B i 90% w zakresie pozostałych kategorii uprawnień instruktorskich ...

Tak więc wszyscy otrzymali już za pierwszym podejściem uprawnienia instruktora nauki jazdy (niekoniecznie w pełnym zakresie ale i to sukces ;-))


Egzamin 07.12.2012r...

Egzamin ten okazał się bardzo trudny

na 40 osób które przystąpiły do egzaminu kat B z wynikiem pozytywnym egzamin ten ukończyły 3 osoby.

Ale w tym trudnym egzaminie 3 wyniki pozytywne uzyskali absolwenci naszego kursu.

Tak więc mimo bardzo słabych wyników i tak sukcesem jest, że tylko nasi absolwenci zdali ten egzamin.

 

Kolejne osoby z tego feralnego egzaminu uzyskały wynik pozytywny w kolejnej próbie a więc uzyskały uprawnienia INSTRUKTORA NAUKI JAZDY - gratulujemy!!!


Trudno uwierzyć? Nam nie, bo do tak dobrych wyników naszej pracy zdążyliśmy się przyzwyczaić.

A Wy? Czy już wiecie, że OCKKT to najlepszy wybór, aby rozwijać swoje kompetencje?


Cena naszego profesjonalnego szkolenia to 3000zł - szkolenie w zakresie kat. B

w trakcie kursu obowiązkowe zajęcia z doskonalenia techniki jazdy
 

Pozostałe kategorie do ustalenia w naszym biurze.


Specjalnie dla Ciebie ponownie organizujemy szkolenie, które da Ci nowe możliwości i nowe kwalifikacje.

To czas, kiedy podzielimy się właśnie z Tobą naszą pasją, profesjonalizmem i skutecznością.

Co trzeba zrobić? Niewiele - po prostu zapisz się na kurs. My zajmiemy się resztą.

 

Czy możesz zostać instruktorem nauki jazdy???

sprawdź wymagania dla uczestników

 

Na naszym kursie szczególną uwagę przywiązujemy do praktyk instruktorskich, gdyż jest to najważniejsze w przyszłej pracy.

Są osoby, którym to się nie podoba (80-100 godzin praktyk)...

Ale my szkolimy przyszłych PROFESJONALNYCH INSTRUKTORÓW NAUKI JAZDY Sam zdecyduj, czy chcesz nim zostać, czy jesteś zainteresowany posiadaniem wyłącznie legitymacji instruktora.

Zapraszamy na zajęcia organizacyjne oraz pierwsze zajęcia na kursie bez wpłaty jakiejkolwiek zaliczki - w ten sposób możesz przekonać się, czy spodoba Ci się na naszym kursie.

 

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są przez profesjonalną kadrę tj:

- zagadnienia dotyczące Prawa o Ruchu Drogowym prowadzi wieloletni policjant Ruchu Drogowego zajmujący się wypadkami drogowymi, wieloletni wykładowca, posiadający przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia nie tylko instruktora nauki jazdy, ale i instruktora Techniki Jazdy, które uzyskał jako trzeci z Województwa łódzkiego (nr E 0003)


- zagadnienia dotyczące Prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców i praktyki instruktorskie prowadzi wieloletnia właścicielka Ośrodka Szkolenia Kierowców, członek zarządu oddziału łódzkiego Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, Wielokrotnie nagradzana w Ogólnopolskich Zawodach Instruktora Nauki Jazdy.

- zajęcia z Psychologii prowadzone są przez Psychologa transportu, a ich zakres nie obejmuje przypadkowo wybranego materiału z psychologii, a jest starannie dobrany do przyszłego zawodu Instruktora nauki jazdy.

- zajęcia z Pedagogiki i Dydaktyki Prowadzone przez nauczyciela z przygotowaniem pedagogicznym i również ich zakres był starannie wyselekcjionowany, tak aby był użyteczny w przyszłym szkoleniu kierowców.

Wielokrotne blisko 100% i całkowicie 100% wyniki zdawalności i duże zainteresowanie innych ośrodków szkolenia absolwentami naszych kursów dowodzi jakości i skuteczności naszych szkoleń.

Zapraszamy Łódź ul. Krzemieniecka 2
tel: 602-182-747


Poniżej filmik z zajęć doskonalenia techniki jazdy:

NAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 105 747
biuro@ockkt,pl
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź