KWALIFIKACJE DLA KIEROWCÓW

Zastanawiasz się nad pracą w transporcie jako kierowca zawodowy, szukasz możliwości uzyskania uprawnień? Stresujesz się egzaminem państwowym?

Z nami bez problemu dasz radę!

Rodzajów kwalifikacji jest kilka. Typ kwalifikacji dopasowuje się w zależności od daty urodzenia kursanta, daty wydania prawa jazdy oraz dotychczas uzyskanych przez niego uprawnień. Oto dostępne kwalifikacje uprawniające do zostania kierowcą zawodowym:

  • Kwalifikacja wstępna - szkolenie jest kierowane do kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kategorii C lub D i mają mniej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii.
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona - kurs kierowany do osób, które mają prawo jazdy kategorii C lub D i mają więcej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca - szkolenie jest kierowane do kierowców zawodowych, mających mniej niż 21 lat dla kategorii C lub 23 lata dla kategorii D, którzy uzyskali już kwalifikację do przewozu osób lub rzeczy i chcą mieć możliwość pracy również w drugiej formie przewozów. Wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami obu kategorii
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona - jest to kurs kierowany do kierowców zawodowych, którzy mają ponad 21 lat i chcą uzyskać uprawnienia na przewóz rzeczy pojazdami zakwalifikowanymi pod kategorię C mając uprawnienia na przewóz osób lub odwrotnie, chcą uzyskać możliwość pracy w przewozie osób, mając uprawnienia na przewóz rzeczy i więcej niż 23 lata. Wymagane prawa jazdy na obie kategorie.
Uczestnicy podczas kursu nabywają kwalifikację zapisaną w Polskim Rejestrze Kwalifikacji o oznaczeniu Kierowca
mechanik (832201)

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE KURSY

KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ


29.03.2021r.

Następne kursy planowane na koniec maj

Łódź, Krzemieniecka 2

tel. 606 205 747

do zobaczenia na sali wykładowejNAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 105 747
biuro@ockkt,pl
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź