KWALIFIKACJE DLA KIEROWCÓW

Zastanawiasz się nad pracą w transporcie jako kierowca zawodowy, szukasz możliwości uzyskania uprawnień? Stresujesz się egzaminem państwowym?

Z nami bez problemu dasz radę!

Rodzajów kwalifikacji jest kilka. Typ kwalifikacji dopasowuje się w zależności od daty urodzenia kursanta, daty wydania prawa jazdy oraz dotychczas uzyskanych przez niego uprawnień. Oto dostępne kwalifikacje uprawniające do zostania kierowcą zawodowym:

  • Kwalifikacja wstępna - szkolenie jest kierowane do kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kategorii C lub D i mają mniej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii.
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona - kurs kierowany do osób, które mają prawo jazdy kategorii C lub D i mają więcej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca - szkolenie jest kierowane do kierowców zawodowych, mających mniej niż 21 lat dla kategorii C lub 23 lata dla kategorii D, którzy uzyskali już kwalifikację do przewozu osób lub rzeczy i chcą mieć możliwość pracy również w drugiej formie przewozów. Wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami obu kategorii
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona - jest to kurs kierowany do kierowców zawodowych, którzy mają ponad 21 lat i chcą uzyskać uprawnienia na przewóz rzeczy pojazdami zakwalifikowanymi pod kategorię C mając uprawnienia na przewóz osób lub odwrotnie, chcą uzyskać możliwość pracy w przewozie osób, mając uprawnienia na przewóz rzeczy i więcej niż 23 lata. Wymagane prawa jazdy na obie kategorie.
Uczestnicy podczas kursu nabywają kwalifikację zapisaną w Polskim Rejestrze Kwalifikacji o oznaczeniu Kierowca
mechanik (832201)

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE KURSY

KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ


22.11.2019r.

02.01.2019r.


Łódź, Wierzbowa 18

tel. 606 205 747

do zobaczenia na sali wykładowejNAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 205 747
biuro.tmroz@gmail.com
ul. Wierzbowa 18
90-245 Łódź