O FIRMIE

Nasza działalność

Prowadzimy działalność szkoleniową od 2002, szkoliliśmy kierowców na kategorie: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, B1+E, C+E, C1+E, D1+E, D+E i T. Obecnie prowadzimy kursy praw jazdy na pojazdy ciężarowe (kat. C, C+E) i autobusy (kat. D), kwalifikacje dla kierowców zawodowych, szkolenia okresowe, a także kursy dla Diagnostów Samochodowych, kursy instruktorskie i licencje transportowe (Certyfikat Kompetencji Zawodowych)

Nasze doświadczenie

Nasza firma szkoleniowa prowadzona jest przez Tomasza Mroza, certyfikowanego wykładowcę, wieloletniego praktyka prowadzącego działalność szkoleniową od 2002 roku. Na co dzień prowadzi on również działalność transportową, co gwarantuje aktualność przedstawianej kursantom przez niego wiedzy, a także pozwala na głębsze zrozumienie zagadnień prezentowanych na szkoleniach.

Nasza autoszkoła w październiku 2019 dołączyła do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, będącej profesjonalną, największą organizacją zrzeszającą firmy szkoleniowe. Więcej informacji na temat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych można znaleźć tutaj.

Nasi instruktorzy

Zbigniew Popławski

Zbigniew Popławski od 1975 r. jest uprawnionym wykładowcą i instruktorem nauki jazdy. Doświadczenie w dziedzinie szkolenia kandydatów na kierowców zdobywał w Polskim Związku Motorowym, pracując jako instruktor nauki jazdy w Ośrodku Szkolenia Motorowego nr 2 przy ulicy A. Struga 4. Od 1980 r. pełnił funkcję kierownika tego ośrodka, a od 1984r., po połączeniu dwóch największych w Łodzi ośrodków szkolenia kierował największą jednostką szkolącą w kraju, gdzie ilość osób szkolonych jednocześnie dochodziła często do 700.

Pan Popławski pełnił funkcję wiceprezesa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców w latach 2007-2015.

Wraz z pozostałymi instruktorami szkoli kursantów na kursach kat. C1, C, C1+E, C+E prawa jazdy, prowadzi kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy i kursy kwalifikacyjne dla kierowców w zakresie przewozu rzeczy.

Tomasz Szadkowski

Tomasz Szadkowski już ponad 30 lat prowadzi szkolenia dla kierowców i kandydatów na kierowców.  Zaczynał karierę instruktora razem z naszym innym instruktorem, Zbigniewem Popławskim, w Polskim Związku Motorowym, pracując jako instruktor nauki jazdy w Ośrodku Szkolenia Motorowego nr 2 przy ulicy A. Struga 4. Od roku 1990 prowadzi również własną autoszkołę. Posiada uprawnienia szkoleniowe do prowadzenia kursów w kategoriach prawa jazdy B, C, D, C+E.

Piotr Mamełko
Piotr Mamełko jest instruktorem w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Prowadzi on szkolenia kursów, których celem jest zdobycie uprawnień do prowadzenia pojazdów kategorii C, C+E i D. Oprócz współpracy z naszym ośrodkiem prowadzi on również własną autoszkołę.

NAWIGACJA
INFORMACJE
KONTAKT
tel. 606 105 747
biuro@ockkt.pl
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź